Інформаційно-розважальний портал
Головне меню
Штучний інтелект - небезпечніший, ніж ядерна зброя

Це був сюрприз від Тесла Боса Муска на цифровій конференції SXSW в Остіні. Мільярдер розповів про його майже банкрутство і попередив про штучний інтелект.

Через годину 3500 місць були заповнені 70 000 учасниками. Серед них Андре з Швейцарії, викладач університету. "Я сам керую Теслою, я в захваті від цієї інноваційної сили, і я в сподіванннях бачу як  може виглядати наше майбутнє". І тоді Елон Маск вийшов на сцену. Під музику  ""My Little Buttercup" він дав невеликий виступ танцю. 

Ковбойські чоботи, чорні джинси та шкіряна куртка - Musk не є класичним генеральним директором компанії. Американці поклоняються 46-річному боссу Тесла. Його улюблена тема: колонізація Марса. "Ми створимо базовий табір з електростанцією та скляними куполами на Марсі, де ми можемо вирощувати овочі, все, що є основоположним для виживання".

Через кілька років Муск хоче відправити перших людей на Марс ракетою Falcon з космічної компанії Space X. Він би бажає щоб на планеті діяла пряма  демократія як форму правління, де кожен міг би голосувати негайно.

Такими словами зворушує Муск аудиторію в Остіні. Він також дивиться назад. Різдво 2008 було найважчим для двох його компаній - ракетної компанії Space X та автомобільної компанії Tesla. "Мені залишилося від 30 до 40 мільйонів доларів, і мені довелося вирішити, чи я покладу гроші в одну з компаній, а потім інша збанкрутуватиме - або розділити їх між цими двома, з ризиком того, що обидві компанії збанкрутують. Кров, піт і сльози пов'язані з двома компаніями, вони для мене як дитина ".

Попередження про штучний інтелект

Але одна тема не дозволяє менеджеру з Силіконової долини спати вночі: це Ш.І. - штучний інтелект. «Пам'ятайте мої слова», - каже Маск: штучний інтелект набагато небезпечний, ніж ядерна зброя. Як приклад, Муск назвав програму Google. Їх комп'ютер навчився грати в шахи з Ш.І. протягом декількох годин і бити кожного гросмейстера. Технологія спонукає його стати незалежними, і людина втрачає контроль. "Це мене лякає, швидкість розвитку Ш.І. є експоненціальною". Ця технологія є загрозою для людей.

За матеріалами http://www.tagesschau.de

Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будьте першим, поділіться думкою з іншими.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]