Інформаційно-розважальний портал
Головне меню
Lufthansa має намір збільшити кількість рейсів до Києва
Кількість рейсів з Києва збільшиться на 25%

Українці отримають більше варіантів для планування відпусток і ділових поїздок.

Авіакомпанії, що входять у Lufthansa Group, мають намір у літній навігації 2018 року збільшити кількість рейсів до Києва. Відповідно до прес-релізу групи, Lufthansa запропонує шість додаткових рейсів за тиждень з Франкфурта до Києва з 25 березня 2018 року.

"Завдяки збільшенню частоти перевезень пасажири Lufthansa Group отримають більше можливостей для комбінацій перельотів через Франкфурт, Мюнхен, Відень і Цюрих", - наголошується в повідомленні.

За словами гендиректора Lufthansa Group в Україні і деяких країнах СНД Рене Койнзака, збільшення частоти польотів з Києва на 25% надасть українцям більше варіантів для планування як відпусток, так і ділових поїздок. Також додаткові рейси допоможуть іноземним гостям простіше добиратися до столиці України.

Збільшуючи кількість рейсів з Франкфурта з 14 до 20 за тиждень, Lufthansa додатково надаватиме шість тижневих рейсів щодня, окрім суботи, літаками серії Airbus-320.

Як повідомляв Корреспондент.net, швейцарська авіакомпанія Swiss, що входить до складу Lufthansa, оголосила про відновлення польотів в Україну з 26 березня 2018 року. Вона виконуватиме рейси за маршрутом Цюрих - Київ чотири рази за тиждень. Продаж квитків уже розпочався.
0
1  
Хороша новина  ad

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]