Інформаційно-розважальний портал
Головне меню
Абрахам Вергезе - Розсічення Стоуна (Cutting for Stone)
  • Категорія / Автор:
  • Рейтинг:
    0.0/0

«Розсічення Стоуна» - історія кохання довжиною в життя, зради і спокути, людської слабкості і сили духу, вигнання і довгого повернення додому.
У місіонерській лікарні Аддіс-Абеби за трагічних, істинно шекспірівських, обставин народжуються два хлопчики, два близнюки, що зрослися головами, Меріон і Шива. Народжені прекрасної індійської черницею від хірурга-англійця, хлопчики осиротіли в перші години життя. Мистецтво і мужність лікарів, що поділили їх відразу після народження, визначило їх життя і долю. Меріон і Шива зв'яжуть своє життя з медициною, але кожен піде своєю дорогою. Їх чекає дивовижна, трагічна і повна неймовірних подій доля. Абсолютно щасливе дитинство і драматична юність, пошуки себе і свого коріння, любов, схожа на мару, і ревнощі, із'едающая душу. І все це під покровом медицини. Що б не відбувалося в житті героїв цього воістину великого роману, хоч як мене терзала їх доля, головним для них завжди залишалася хірургія - справа, заради якого вони прийшли в цей світ.
Абрахам Вергезе - видатний лікар, світило в області фізіотерапії, один з найавторитетніших лікарів Америки. Його перший роман став великою подією, дивовижна проникливість і достовірність, глибоке знання професії і чудовий літературний стиль дозволяють назвати книгу Вергезе одним з найзначніших медичних романів останнього сторіччя.

Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будьте першим, поділіться думкою з іншими.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]